BİZİ TAKİP EDİN

HAKKIMIZDA

Hakkımızda Banner
  • Eatalycaffe 1A
  • Pizzaecucina 1A
  • TERRAZZA ITALIA Logolu
  • Selamique 2

Eataly’nin ardındaki fikir çok basit: En kaliteli İtalyan yemeklerini yiyebileceğiniz, satın alabileceğiniz ve yedikleriniz hakkında bilgi sahibi olabileceğiniz her şeyi, aynı çatı altında toplamak…

Eataly konsepti, üç yıllık araştırma ve planlama döneminin ardından 2004 yılında olgunlaştı, Eataly ilk mağazasını 2007 yılının Ocak ayında İtalya Torino’da açtı.
2004 yılından bu yana Eataly, en iyi kalitede gıda ve içecek firmaları kurma veya bu kritere uyan firmalardan hisse satın alma yoluyla ürün gamını oluşturdu.

Bugün Eataly, sahibi veya ortağı olduğu 19’dan fazla şirket ile su, alkolsüz içecekler, taze etler, işlenmiş et ürünleri, peynir, makarna ve hamur işleri de dahil olmak üzere en kaliteli İtalyan yiyeceklerinin üreticisi ve dağıtımcısı haline gelmiştir. Aynı zamanda gastronomi turları düzenleyen bir seyahat acentesi olarak faaliyet göstermektedir. Bütün bu şirketler Eataly’nin perakende ürünlerinin ortalama %25’ini oluştururken, geriye kalan %75’i ise 2000’i aşkın üreticiden satın alınmaktadır.

Dünyada 25 Eataly mağazasından 11’i İtalya’nın Torino, Lingotto, Torino Lagrange, Pinerolo, Asti, Monticello, Milano, Genoa, Bologna, Roma, Bari ve Floransa şehirlerindedir. Eataly, Japonya’da 9, ABD’de New York ve Chicago olmak üzere 2, Dubai’de 1 ve son olarak İstanbul’da 1 mağazaya sahiptir.

Önümüzdeki üç yıl içinde Eataly, İtalya’da Piacenza, Verona ve Trieste olmak üzere 3, Londra’da 1, Moskova’da 1 ve Amerika kıtasında Los Angeles, Philadelphia, Boston, Sao Paolo ve Toronto’da 5 mağaza açmayı planlamaktadır.

Eataly, dünya çapında ortalama 400 milyon Euro değere sahip, 43’ten fazla ticari ve üretim projesinde yer almıştır. Toplam 3500’ün üzerinde çalışanı bulunmaktadır.

MANİFESTOMUZ

Asıgız

AŞIĞIZ

Biz kaliteli yiyeceklere ve içeceklere aşık insanlarız. Öykülerine, geleneklerine, onları üreten kişilere, ürünlerin doğduğu topraklara aşığız. Biz işimize aşığız.

Yemek Bizi Birlestirir

YEMEK BİZİ BİRLEŞTİRİR

“İyi yemek” insanları birleştirir. İyi yemek ile donatılmış bir masa etrafında paylaşılan anlar gerçek mutluluğu bulmaya yarar.

Tutkumuzdan Meslegimize

TUTKUMUZDAN MESLEĞİMİZE

Biz, tutkumuzu meslek haline dönüştürmeye karar verdik.

Hayat Kalitemiz

HAYAT KALİTEMİZ

Hedefimiz herkesin hayat kalitesini arttırmak ve uyumlu bir yaşam ortamı oluşturmaktır.

Herkes Icin

HERKES İÇİN

Eataly’de seçilmiş bir hedef kitle yoktur! Sadece tüketici değil, herkesin kendini evinde hissettiği bir yaşam alanı oluşturduk.

Hepimiz Üretici Hepimiz

HEPİMİZ ÜRETİCİ HEPİMİZ TÜKETİCİ

Sadece kendi hayatımızdan değil, tarım ve hayvancıkla uğraşan bütün üreticilerin hayatından da sorumluyuz.

Üç Temel Hakkımız

ÜÇ TEMEL HAKKIMIZ

  1. Bilgi Edinme Hakkı: Tükettiğimiz ürünler ile ilgili bilgi edinme hakkımız olmalıdır.
  2. Erişme Hakkı: Bütün insanlar sağlıklı ve kaliteli ürünlere uygun fiyatlar ile ulaşma hakkına sahip olmalıdır.
  3. Seçme Hakkı: Sağlıklı, kaliteli ve dengeli beslenme için damak zevkimize uygun gıdaları seçme hakkımız olmalıdır.

Samimiyiz

SAMİMİYİZ

Gerektiğinden fazla satın almaya yönlendirecek gizli ve samimi olmayan ikna yöntemlerine başvurmayız.

Nihai Amacımız

NİHAİ AMACIMIZ

Amacımız sizlere her zaman Eataly’de görmektir. En iyi yiyecek ve içeceğin yanı sıra, keyifle keşfedebileceğiniz en iyi ortamı sunmaktır.